fbpx skip to Main Content
Łukasz

Łukasz

Founder and owner "Tahoe for Life" - komórka organizacyjna na terenie USA

tel. i whatsapp +1 (775) 790 5699
email: kontakt@tahoeforlife.pl

IMG_9948

Anita

Komórka organizacyjna "Tahoe for Life" na terenie UK

tel. +44 792-729-6725
email: kontakt@tahoeforlife.pl

Siedziba "Tahoe for Life"

Stany Zjednoczone, Minden stan Nevada

Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza

  USA +1 775 790 5699 (WhatsApp) kontakt@tahoeforlife.pl

  Moje motto ; „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny,  opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij.”

   

  Nazywam się Anita Gierczyk, zawodowo jestem Kreatorką Wizerunku.  Pochodzę z Polski lecz na co dzień pracuję i mieszkam w Londynie. Poza stylizacją wizerunkową pomagam ludziom osiągnąć równowagę emocjonalną i duchową oraz utrzymać piękno wewnętrzne. Udzielam rad na płaszczyźnie psychologii. Sprawiam, że ludzie znów wierzą w siebie i swoje możliwości.

  Uprawiam sporty zespołowe, bo wierzę że współpraca rozwija i daje pole do dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi. Pasjonuję się podróżami , odkrywaniem świata i fotografią krajobrazową – w przyszłości chciałabym i w tym kierunku się rozwijać oraz podejmować nowe wyzwania.  Do TAHOE FOR LIFE dołączyłam po to, aby dzielić swe pasje z innymi. Pod tą unikatową nazwa kryje się to COŚ czego warto doświadczyć z nami , a mianowicie

  „Świat, którego jeszcze nie znamy. Świat tajemniczy, kolorowy i piękny i tylko czeka, aż ktoś go odkryje. W naszych podróżach małych i dużych jest to możliwe a najfajniejsze jest to, że patrzymy przez różowe okulary, znajdując radość w małych rzeczach. Odkrywamy w sobie coś, czego nie wiedzieliśmy, że w sobie mamy, coś co pozostaje w nas na zawsze.

  Back To Top