fbpx skip to Main Content
Łukasz

Łukasz

Founder and owner "Tahoe for Life" - komórka organizacyjna na terenie USA

tel. i whatsapp +1 (775) 790 5699
email: kontakt@tahoeforlife.pl

IMG_9948

Anita

Komórka organizacyjna "Tahoe for Life" na terenie UK

tel. +44 792-729-6725
email: kontakt@tahoeforlife.pl

Siedziba "Tahoe for Life"

Stany Zjednoczone, Minden stan Nevada

Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza

  USA +1 775 790 5699 (WhatsApp) kontakt@tahoeforlife.pl

  „To ustawienie żagli, a nie kierunek wiatru decyduje, w którą stroną popłyniesz” …

  Ahoj … myślę, że to krótkie powitanie najlepiej zobrazuje moją osobę. Pochodzę z Dolnego Śląska, gdzie pomimo otaczających mnie gór od młodości gnało mnie ku wodzie. Pierwszy raz na łajbę wskoczyłem w 1983 roku na Bałtyku, pamiętam ten przeszywający mnie dreszcz zachwytu i  zarazem trwogi, które towarzyszą mi po dziś dzień, za każdym razem kiedy podnoszę żagiel. W Stanach Zjednoczonych rezyduję od 2001 r. i nie na darmo obrałem nad oceaniczny kurs osiadając w południowej Kalifornii, nieopodal słonecznych plaż Laguna Beach. Tu kontynuując swoją pasję zdobyłem upragnione uprawnienia żeglarskie, które otworzyły mi bramy do żeglowania po błękitach wód. Nie składając broni, pełny zapału i entuzjazmu poczynam starania o wyższe szczeble kapitańskiej hierarchii, aby wkrótce wyruszyć na dalekie oceaniczne wody. Aktywnie działając wśród Polonii w USA, organizuję krótkie weekendowe wypady na rejsy morskie, co jest świetną formą integracji i możliwością podtrzymywania oraz szerzenia polskiej kultury i wartości na drugim końcu świata.

  Dlaczego Tahoe for Life? – pamiętam jak dziś telefon od Łukasza; „Grześ, mam plan na coś zjawiskowego, na coś czego na rynku polskim jeszcze nie ma, to coś pozwoli naszym rodakom jeszcze dogłębniej poznać Amerykę od podszewki – wchodzisz w to ?”

  Tak właśnie znalazłem się w gronie ludzi zjawiskowych, pałających pasją do USA, doświadczeniem i rzetelnością, ludźmi dla których oferowanie swych umiejętności
  i doświadczeń jest dla mnie przystanią wschodzącego słońca.

  Będzie mi bardzo miło zabrać Was na rejs życia…

  Kiedy go inne żagle jak ptaki wyminą

  Nie pyta – z jakich portów i do jakich płyną…

  Back To Top