fbpx skip to Main Content
Łukasz

Łukasz

Founder and owner "Tahoe for Life" - komórka organizacyjna na terenie USA

tel. i whatsapp +1 (775) 790 5699
email: kontakt@tahoeforlife.pl

IMG_9948

Anita

Komórka organizacyjna "Tahoe for Life" na terenie UK

tel. +44 792-729-6725
email: kontakt@tahoeforlife.pl

Siedziba "Tahoe for Life"

Stany Zjednoczone, Minden stan Nevada

Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza

  USA +1 775 790 5699 (WhatsApp) kontakt@tahoeforlife.pl

  ,, Podróże to jedyna rzecz na którą wydajemy pieniądze a stajemy się bogatsi „. Anonim

   

  Hej, Hej…gorąco pozdrawiam z Green Mountain state, czyli wyjątkowego stanu Vermont w północnej Nowej Anglii. Mam na imię Natalia i jestem nałogową podróżoholiczką. Urodziłam się i wychowałam w Polsce (Dolny Śląsk i Małopolska) gdzie od małego razem z rodzicami spędzaliśmy wiele wakacji w trasie na zwiedzaniu miast, miasteczek oraz cudów natury nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Połowę swego życia spędziłam na emigracji, początkowo w Paryżu, gdzie ukończyłam Wyższa Szkole Filmowa na wydziale Reżyserii, a obecnie od 20 lat w USA. Miałam okazje mieszkać i pracować w wielu stanach Ameryki Północnej, jednak najdłużej, bo już od 12  lat mieszkam w stanie Vermont. Od 10 lat prowadzę swoją małą lokalna firmę turystyczną zwaną Vermontology Guided Tours ( https://www.vermontology.com/ ) gdzie obwożę klientów z całego świata po naszym pięknym stanie, zahaczając również o stan New Hampshire. Prężnie działam również wśród lokalnej Polonii, organizując wiele eventow artystycznych, socjalnych, oraz promując polskich artystów. Działam również w polonijnym radiu nowojorskim Nasze Radio USA, co tydzień prowadząc swoją autorską audycję pt: „Wszystkie drogi prowadza do Vermont”.  Góry są moja największą pasją od dziecka, bo jak mawiał ks. Józef Tischner „W górach jest wszystko co kocham, góry to przystań, niekończąca się nadzieja, że można żyć życiem i wierzyć, nie dotykając”.

   

  Gdy pierwszy raz usłyszałam o Tahoe for Life pomyślałam „Cóż za świetny projekt i ludzie którzy pałają tą sama pasją co JA”. Bez chwili namysłu przyjęłam propozycję wejścia w szeregi pasjonującej przygody. Jako ekspert od Wschodniego Wybrzeża USA, będę dzielić się z Wami swoim doświadczeniem, pasją, gościnnością i sprawiać by każda przygoda stawała się ta niezapomnianą.

   

  Zapraszam Was na odkrycie ze mną uroczych i bogatych historycznie wschodnich połaci Stanów Zjednoczonych, gdzie wyjątkowość, zróżnicowanie, cudowna kuchnia, oraz bogata przyroda pozwoli przenieść się Wam w inny wymiar.

  Back To Top